Įdegis labai teigiamai veikia jūsų organizmo būklę. Saulės šviesa – tai puikus antiseptikas. Jeigu žaizdas ir traumas laikyti saulėje, tai jos užgis be randų. Rachitas, kaulų silpnumas, plaukų ir nagų problemos, kur kas rimtesni susirgimai ir negalavimai – viskam padeda saulė. Saulės šviesa stimuliuoja imunitetą. Labai naudinga džiovinti ar tiesiog padėti saulėje patalynę, draubužius, avalybę, bet kokius kitus daiktus.
Bet prieš pradedant deginimosi sezoną, būtina žinoti kai kuriuos ypatumus:
• Degintis reikia iki 10 ir po 17 valandos. Likusį laiką galima būti saulėje, bet specialiai degintis nereikia.
• Jeigu žmogus saulėje raudonuoja, reiškia jis turi daug toksiškų medžiagų, daug amos (toksinų), tikriausiai, yra ir akmenų kepenyse. Reikia valyti kepenis ir visą organizmą.
• Jeigu vartojate vaistus, ypač antibiotikus, hormoninius preparatus, tai žinokite, kad praktiškai visi vaistai stipriai sumažina imunitetą ir žmogus tampa itin jautrus šviesai. Tokiam žmogui saulė pavojinga, ypač nuo 10 iki 17 valandos – naikinantis Šivos (indų dievo) laikas.
• Nenaudokite apsauginių saulės kremų — jie labai toksiški, juose daug kancerogenų. Medžiagos, papuolančios į organizmą per odą, atneša daugiau blogio, nei papuldamos per burną. Tai ką mes valgome, visiškai ar dalinai suvirškina, sudegina džataragni (virškinimo ugnis). O per odą – visos medžiagos patenka tiesiai į organizmą. Todėl kosmetikos priemonės pavojingesnės už maistą – naudokite tik natūralias. Pavyzdžiui, deginantis, galima naudoti specialų ajurvedinį kokosų kremą, kuris drėkina ir apsaugo odą, arba tiesiog įprastą kokosų aliejų.
• Degintis reikia pradėti nuo kojų. Toliau reikia, kad nugara į saulę žmogus būtų 4 kartus ilgesnį laiką nei krūtine.
• Po deginimosi negalima praustis su muilu.
Jeigu žmogus propaguoja sveiką gyvenimo būdą, seka savo mintis, žodžius, viską, kas patenka į jo burną ir kūną, ir kas iš jo išeina, saulėje jis nenudega. Senais gerais laikais žmonės kontaktuodami su saule bet kuriuo metu skaitydavo jai mantras ir niekada nenudegdavo.