Доставка

Visas Ajurveda24.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kaina į paštomatus visoje Lietuvoje 2,99 euro. Mokestis neskaičiuojamas, jeigu užsakymo suma viršija 50 eurų.

• Visi Ajurveda24.lt užsakymai klientams pristatomi per 1-3 darbo dienas.

• Išimtiniais atvejais, kai prekės neturime tuo metu savo sandėlyje, užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Ajurveda24.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu. Taip pat prie užsakomų prekių, kurių tuo metu neturime sandėlyje, bus nurodytas iki 14 dienų pristatymo terminas.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, jeigu jis nurodytas prekės aprašyme.

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Ajurveda24.lt darbuotoju el. paštu: info@ajurveda24.lt , pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Ajurveda24.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerių bei paštomatų paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Dėl prekių pristatymo kurjeris prieš atvykstant Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, galite būti paprašyti pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Ajurveda24.lt darbuotojus el. paštu: info@ajurveda24.lt . Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


Mes siūlome pasirinkti tinkamiausią siuntimo būdą:

 
1) Nemokamas siuntimas Lietuvos paštu (pasiimti pašte, kai užsakymo suma virš 50 EUR) - 0 EUR

2) Nemokamas siuntimas Omniva kurjeriu (pristatoma Jūsų nurodytu adresu, perkant virš 50 EUR) - 0 EUR

3) Nemokamas siuntimas į paštomatus (pristatoma arčiausiai Jūsų esančiame paštomate, perkant virš 50 EUR) - 0 EUR

4) Siuntimas Lietuvos paštu (pasiimti pašte, kai užsakymo suma iki 50 EUR), siuntiniams iki 2 kg - 2,69 EUR

5) Siuntimas į Omniva paštomatus (pristatoma Jūsų pasirinktame paštomate, perkant  iki 50 EUR) - 2,69 EUR 

6) Siuntimas į LP Express paštomatus (pristatoma Jūsų pasirinktame paštomate, perkant  iki 50 EUR) - 2,99 EUR

7) Siuntimas Omniva kurjeriu (pristatoma Jūsų nurodytu adresu, perkant iki 50 EUR) - 3,99 EUR

8) Siuntimas į užsienio valstybes (tik siuntos iki 2 kg) (9 EUR)

Mes garantuojame NEMOKAMĄ SIUNTIMĄ*  kai užsakymo vertė 50 EUR ir daugiau, visoje Lietuvoje. Prekės bus išsiųstos per 1-2 d.d. nuo apmokėjimo datos registruotu Lietuvos Pašto paštu, DPD kurjeriu ar kitu pasirinktu būdu. Išsiuntus prekes jos keliaus 1-5 d.d., nebent prekės ar pristatymo būdo aprašyme būtų nurodytas kitoks išsiuntimo laikotarpis - tuomet vadovaukitės juo. Jums pašto darbuotojas įteiks pakvietimą ateiti atsiimti siuntinio į artimiausią paštą (kartais tokio pakvietimo neįteikia, todėl praėjus 5 d.d. galima eiti į paštą savo iniciatyva, prieš tai pasikonsultavus su mumis ir gavus siuntos numerį).

Siuntimas į užsienio valstybes Lietuvos Pašto paštu - 9 EUR už siuntinį, kuris neturi viršyti 2 kg!